درباره فروشگاه آنلاین ما

  • قطعا زمانیکه صحبت از دزدگیر اتومبیل می شود، ماجیکار اولین کلمه ایست که در ذهن ها جاری می شود و حتی برخی از افراد دزدگیر را صرفا با نام ماجیکار می شناسند.

ماجیکار نام تجاری شرکت کره ای یانگ شین الکترونیکس است که سالهاست در حوزه طراحی و تولید سیستم های امنیت خودرو در قاره آسیا پیشرو بوده و محصولات خود را به سراسر جهان از جمله ایالات متحده صادر می کند. در این بین ایران نیز از این قائده مستثنی نبوده و از حدود ۱۵ سال پیش محصولات ماجیکار توسط شرکت پارس قطعه جهانی که نماینده رسمی یانگ شین الکترونیکس است، در صنعت اتومبیل کشورمان تثبیت گردیده است.

این شرکت بعلت حجم بالای دستگاههای ارسالی مشتریان برای اعمال گارانتی و تعمیرات، از سال ۱۳۹۴ برای خدمت رسانی بهتر و ارائه تعمیرات دزدگیرهای ماجیکار در شرق کشور، اقدام به راه اندازی دفتری در شهر مشهد نمود که مدیریت و مسئولیت فنی آن برعهده جناب آقای مهندس رضا پناه بود و تا تابستان ۱۳۹۸ این همکاری ادامه یافت.

ماجیکار-پدیا از تابستان ۹۸ تا امروز، همان رسالت قبلی را مستقل از شرکت ماجیکار و با مدیریت جناب آقای مهندس رضا پناه در دستور کار قرار داده که البته خدماتی که به مردم عزیز داده می شود نامحدود بوده و علاوه بر تعمیرات دزدگیرهای ماجیکار، تعمیرات سایر برندها و حتی کامپیوتر خودرو را نیز به حوزه فعالیت های خود افزوده است؛ از این رو برآن شدیم تا برای سهولت مصرف کنندگان و همکاران عزیز و گسترش فعالیت هایمان در حوزه امنیت خودرو، وب سایت و اپلیکیشن magicarpedia را بعنوان یک راه ارتباطی سریع، آسان و کم هزینه طراحی کنیم.